Filtry paliwa Kleenfuel

Ochrona wtrysków, pomp paliwowych i filtrowanie paliwa KLEENFUEL. KLEENFUEL to system, który dodatkowo chroni wtryski oraz pompy paliwowe Twojej floty. Czystsze wtryskiwacze oferują równomierną atomizację, która poprawia spalanie. Poprawione spalanie powoduje uwalnianie w procesie spalania większej ilości ciepła, co skutkuje dającym się zmierzyć wzrostem mocy.

Jakiego rodzaju zanieczyszczenia usuwa KLEENFUEL?


KLEENFUEL usuwa zanieczyszczenia z oleju napędowego benzyny, takich jak:

Pozbycie się tych zanieczyszczeń prowadzi do poprawy procesu spalania, dzięki czemu osiągamy lepsze wyniki mocy silników i ograniczamy spalanie. Testy systemu KLEENFUEL wykazały od 5% – 17% obniżenie spalania paliwa.

Dlaczego KLEENFUEL
jest tak skuteczne?

KLEENFUEL to bocznikowy układ filtrujący, który działa stale i utrzymuje paliwo Twojej floty oraz maszyn przez cały czas ich użytkowania. Jednocześnie nie skłóca pracy urządzenia i silnika, co pozwala na powolną filtrację, która wyłapuje zanieczyszczenia do 1 μm. Dla porównania w silnikach komercyjnych tolerancja między ruchomymi częściami wynosi 3 do 4 μm, a ludzki włos ma szerokość 70 μm, Standardowe filtry oczyszczają paliwa jedynie z cząstek o wielkości do 25 μm. To wszystko sprawia, że maszyny i pojazdy, w których korzystamy z KLEENFUEL charakteryzują się znacznym obniżeniem kosztów napraw i konserwacji.

Gdzie znajduje zastosowanie
system KLEENFUEL?

Korzyści stosowania KLEENOIL

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami!

Bezpłatnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Możesz zadzwonić +48 517 418 435

albo wysłać do nas zapytanie

filtry-paliwa1

Filtry paliwa Kleenfuel

Filtry paliwa Kleenfuel Ochrona wtrysków, pomp paliwowych i filtrowanie paliwa KLEENFUEL. KLEENFUEL to system, który dodatkowo chroni wtryski oraz pompy paliwowe Twojej floty. Czystsze wtryskiwacze oferują równomierną atomizację, która poprawia…
filtry-magnetyczne

Filtry magnetyczne

Filtry magnetyczne Zbierają cząstki magnetyczne i para-magnetyczne, które powstają przy obróbce metali. Stosowane także do ochrony części maszyn poligraficznych. Filtry magnetyczne Micro Mag   Filtry magnetyczne Micro Mag służą do…

Skontaktuj się z nami!

hydrolet-logo-white

Kleenoil Filtration LTD.

Sherburn in Elmet, Leeds LS25 6EZ
Telephone: 44 01977 682810
Fax: 44 01977 685457
https://kleenoil.co.uk/