Warto wiedzieć

Czy wiesz, że czyszcząc regularnie układy hydrauliczne w maszynach i urządzaniach:
– zyskujesz na czasie, który możesz stracić przez awarie i przestoje – ograniczasz koszty, związane z naprawą lub zbędnym przestojem – zwiększasz bezpieczeństwo i efektywność wykonywanej pracy!

Szybko usuń wodę, opiłki czy też inne zanieczyszczenia z oleju, sprawdzoną na całym Świecie metodą KLEENOIL.

ZADZWOŃ, DORADZIMY! 517-418-435

Na rynku pojawiły się zamienniki do wkładów Kleenoil 1888. Nie spełniają one jednak dopuszczalnych norm. Oryginalny wkład Kleenoil 1888 musi mieć zielone paski, a na nich napis KLEENOIL.

WYBIERAJ tyko sprawdzone rozwiązania. Masz pytania? Zadzwoń! +48 517-418-435

1. Czy wiesz, że dzięki systemowi filtracji oleju Kleenoil przedłużysz nawet 10-krotnie żywotność oleju hydraulicznego, przefiltrujesz biopaliwa, olej przekładniowy?

 

2. Czy wiesz, że przez filtry KLEENOIL przechodzi od 2 do 3 litrów oleju na minutę, co pozwala na oczyszczenie oleju hydraulicznego z wszelkich cząstek stałych, nawet tych najmniejszych o wielkości 1μm?


3. Czy wiesz, że nasze filtry regenerują olej i jednocześnie usuwają z oleju aż 99,95% wody?

Jeśli więc chcesz:
zachować ciągłość produkcji
zwiększyć efektywność kosztów i pracy
dbać o środowisko
spać spokojnie:)

Kleenoil to opcja dla Ciebie.

KLEENOIL to sprawdzona, znana na całym Świecie metoda filtracji oleju hydraulicznego. My jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce. Z naszych usług skorzystały już dziesiątki firm w Polsce, a o jakości i efektach naszych działań świadczą liczne referencje. Filtracja wykonywana przez urządzania mobilne #kleenoil czy z wykorzystaniem filtrów tej marki jest skuteczna i doceniana ww wielu branżach.


Dzięki powolnej filtracji przez filtry KLEENOIL przechodzi od 2 do 3 litrów oleju na minutę, co pozwala na oczyszczenie oleju hydraulicznego z wszelkich cząstek stałych, nawet tych najmniejszych o wielkości 1μm. Nasze filtry regenerują olej i jednocześnie usuwają z oleju aż 99,95% wody. Zawsze czysty olej to idealne warunki pracy dla Twoich urządzeń i maszyn, dzięki czemu znacznie obniża się ich awaryjność i konieczność drogich napraw.


Nie wszystkie urządzani filtracyjne są w stanie zapewnić takie efekty. Nie wszystkie usługi filtracyjne można potem zweryfikować. Korzystając z usług naszej firmy otrzymujesz analizę czystości oleju przed i po usłudze filtracji! Skorzystaj ze sprawdzonej metody.

Dlaczego FILTRACJA OLEJU HYDRAULICZNEGO się OPŁACA? Filtracja przez filtry KLEENOIL pozwala na oczyszczenie oleju hydraulicznego z wszelkich cząstek stałych, nawet tych najmniejszych o wielkości 1μm. Nasze filtry regenerują olej i jednocześnie usuwają z oleju aż 99,95% wody.


Filtracja, więc:
obniża awaryjność urządzeń,
eliminuje konieczność drogich napraw,
eliminuje konieczność WYMIANY oleju, która jest znacznie droższa niż filtracja,
wydłuża czas użytkowania urządzeń i konieczność wymiany filtrów,
eliminuje przestoje floty oraz urządzeń związane z awariami i wymianą oleju – FILTRUJEMY W CZASIE PRACY URZĄDZEŃ,
zapewnia zawsze wolne od zanieczyszczeń i wody układy hydrauliczne, maszyny przemysłowe, budowlane i rolnicze
wpływa na mniejsze zaangażowanie czasu i zasobów ludzkich do obsługi wymiany oleju w Twoich urządzeniach i maszynach.


Wybierz Kleenoil, a zyskasz w każdym obszarze Twojego biznesu!

Czy wiesz, że: Mobilne systemy filtracji kleenoil możesz zakupić bezpośrednio u nas lub skorzystać z wynajmu, z pełnym szkoleniem przeprowadzonego przez naszego specjalistę.


W ofercie są dostępny, aż trzy modele.
1. Filtrujący 400 litrów na godzinę, z chłonnością wody 1,2 litra
2. Filtrujący 600 litrów na godzinę, z chłonnością wody 2,4 litra
3. Filtrujący 1200 litrów na godzinę, z chłonnością wody 4,8 litra.
Wszystkie z zabezpieczeniem termicznym silnika, z pompą typu MONO (samozasysająca i odpowietrzająca się), z presostatem (zabezpieczenie ciśnieniowe).


Nasz konsultant doradzi Tobie najlepsze rozwiązanie! Zadzwoń: +48 517-418-435

Taki stan oleju może doprowadzić do poważnej awarii układu hydraulicznego. Zwłaszcza zimą, kiedy woda zamarza.

System filtracji kleenoil usunie wodę CAŁKOWICIE, w całym układzie, nie tylko w zbiorniku. Wybierz kleenoil. Zadbaj o dobrą kondycję układów hydraulicznych pracujących urządzeń. Zadzwoń: +48 517-418-435

Odpowiedź brzmi TAK!

Potwierdzamy to laboratoryjnymi badaniami. Mniej oleju kupujesz mniej utylizujesz. Same korzyści przekonaj się sam i zamów nas!

Czy musi dojść do awarii systemu hydraulicznego z powodu zanieczyszczeń ?

Czyli dlaczego warto zadbać o systematyczną kontrolę stanu czystości oleju w układzie hydraulicznym maszyny?
– Bardzo często otrzymujemy zgłoszenia, gdy już do awarii dojdzie, gdy działać trzeba szybko, gdyż niesprawna maszyna to dodatkowe, często gigantyczne koszty przestoju produkcji czy pracy.
– Wówczas informujemy klientów o tym, że profilaktyka jest bardzo ważna, szczególnie w przypadku systemów, które są mocno obciążane, gdyż maszyny pracują często non-stop, a przy tym w trudnych warunkach.
– Systematyczne badanie stanu czystości oleju w systemie oraz jego filtracja to podstawa sprawnie funkcjonującego układu hydraulicznego.

SYSTEM FILTRUJĄCY – co należy mieć na uwadze dokonując wyboru odpowiedniego rozwiązania?

Wtryskarki powinny:
– mieć najszybszą możliwą prędkość cyklu,
– dawać możliwość ciągłej, płynnej pracy przez długi czas,
– zapewniać brak znaczących przestojów pracy,
– mieć maksymalną powtarzalność tzn.:
– niewiele części jest odrzucanych pomimo drobnych tolerancji,
– powstają niewielkie odpady materiałowe,
– są zapewnione minimalne koszty energii,
– chroni przed pleśnią,
– żywotność maszyny powinna być długa

Zakup nowej maszyny jest znacznie kosztowniejszy niż systematyczna jej filtracja!

Płyn hydrauliczny powinien zawsze być fizycznie czysty. Ciała obce mogą zanieczyścić system poprzez uzupełnianie płynów, zbiorniki i wadliwe uszczelnienia cylindrów oraz wewnętrznie wytwarzany muł i szlam w wyniku awarii.

KLEENOIL to prosta, niedroga instalacja filtrująca, która usuwa drobne cząstki i wilgoć w jednym urządzeniu, przy minimalnej interwencji w celu ochrony maszyny i jej oleju na całe życie.

Filtracja oleju jest droga i zwraca się dopiero po latach. – FAŁSZ Zapytaj o wycenę dla Swojego biznesu.

Filtracja oleju może zapewnić długoletnią pracą oleju i bezawaryjnością układu olejowego. – PRAWDA -Zweryfikowaliśmy to w naszej codziennej pracy już setki razy.

Każdy układ układ hydrauliczny (w ruchu) powinien przechodzić systematyczne filtrację, aby ograniczyć jego awarię.- PRAWDA – Skumulowane problemy układu hydraulicznego, nie weryfikowane na bieżąco mogą skutkować poważną awarią i przestojem produkcji.

Filtracja jest czasochłonna i konieczne są przerwy w produkcji, aby ją wykonać. – FAŁSZ – Filtracja odbywa się w czasie trwania pracy. Nie są konieczne przestoje.

Jeśli maszyny nie ulegają awarii, nie trzeba przeprowadzać filtracji. – FAŁSZ. Sprawdź swój system bezpłatnie – zadzwoń: +48 517-418-435

Filtracja pozwala pozbyć się wody i cząsteczek stałych w tym metali. – PRAWDA

Dziś przedstawimy 10 najważniejszych powodów dla których warto wybrać nasze rozwiązanie.

1. #Kleenoil to znaczne obniżenie wydatków na zakup nowego oleju.
2. #Kleenoil to zmniejszenie nieplanowanych awarii i kosztownych napraw.
3. #Kleenoil to usunięcie 99, 95% wody z oleju.
4. #Kleenoil to brak przestojów produkcji!
5. #Kleenoil to usunięcie wszystkich cząstek stałych o wielkości do 1 μm.
6. #Kleenoil to zmniejszenie kosztów operacyjnych.
7. #Kleenoil to zmniejszenie ilości osadów.
8. #Kllenoil to poprawa dostępności maszyn i urządzeń.
9. #Kleenoil to wydłużone przebiegi między wymianami oleju.
10.#Kleenoil to znaczne obniżenie wydatków na zakup nowego oleju.
Masz jeszcze wątpliwości?
Wybierz Kleenoil.
Skontaktuj się z naszym ekspertem – Zadzwoń: +48 517-418-435

Filtracja to metoda oddzielenia substancji stałych od cieczy poprzez mechaniczne zatrzymanie substancji stałych na filtrach za pomocą odpowiednich aparatów.

Mikrofiltracja to odmiana filtracji przy użyciu filtrów od 1-5 μm. Odbywa się ona w niewielkim ciśnieniu (do 6 bar). Otwory na filtrach są takiej wielkości, że nie przechodzą przez nie zawiesiny, bakterie itp.

Kleenoil to najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda mikrofiltracji oleju, dzięki której żywotność oleju może zostać przedłużona nawet 10 krotnie. Metodą tą przefiltrować można także biopaliwa, olej przekładniowy czy przepracowany.

Usuwanie zanieczyszczeń metalicznych z oleju to standard w naszej codziennej pracy. Przeprowadza się go oczywiście mobilnym sprzętem filtrującym #kleenoil. Taka filtracja zapewnia oczyszczenie oleju na poziomie 1 μm.

W celu usunięcia cząstek o charakterze metalicznym wykorzystuje się zamontowane w zestawach Kleenoil silne filtry magnetyczne. Centralny rdzeń magnetyczny Micromag zawiera ultra mocny materiał magnetyczny z ziem rzadkich, który wytwarza pole magnetyczne o wysokiej intensywności. Rdzeń przyciąga wszelkie cząstki magnetyczne z substancji filtrowanej. Pozwala diagnozować układy hydrauliczne.

Korzyści stosowania KLEENOIL

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami!

Bezpłatnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Możesz zadzwonić +48 517 418 435

albo wysłać do nas zapytanie

filtry-paliwa1

Filtry paliwa Kleenfuel

Filtry paliwa Kleenfuel Ochrona wtrysków, pomp paliwowych i filtrowanie paliwa KLEENFUEL. KLEENFUEL to system, który dodatkowo chroni wtryski oraz pompy paliwowe Twojej floty. Czystsze wtryskiwacze oferują równomierną atomizację, która poprawia…
filtry-magnetyczne

Filtry magnetyczne

Filtry magnetyczne Zbierają cząstki magnetyczne i para-magnetyczne, które powstają przy obróbce metali. Stosowane także do ochrony części maszyn poligraficznych. Filtry magnetyczne Micro Mag   Filtry magnetyczne Micro Mag służą do…

Skontaktuj się z nami!

Kleenoil Filtration LTD.

Sherburn in Elmet, Leeds LS25 6EZ
Telephone: 44 01977 682810
Fax: 44 01977 685457
https://kleenoil.co.uk/